Második helyezést szerzett a TAEG csapata az Egyetemi Főzőnapon

Második helyezést szerzett a TAEG csapata az Egyetemi Főzőnapon
A Soproni Egyetem IV. Egyetemi Főzőnapján vett részt a Tanulmányi Erdőgazdaság Zrt. csapata. Az idei megmérettetésen 15 csapat állt bogrács mellé, hogy elkészítse a verseny kötelező ételét, a paprikáscsirkét.

A TAEG csapata (Tóth András, Takács Viktor, Rozsai Gábor, Németh Tamás és Peszlen Roland) a hagyományos ízekre és a gondos elkészítésre helyezte a hangsúlyt. A versenykiírásnak megfelelően a paprikáscsirke bográcsban készült, ahogyan a hozzá kínált nokedli is.

A versenyételeket és a csapatok munkáját kilenctagú zsűri értékelte, melynek elnöke Major Zsolt, az Erhardt étterem konyhafőnöke volt. A szoros mezőnyben a TAEG főzőcsapata kiemelkedően szerepelt, és a zsűri döntése alapján a második helyezést szerezte meg.

A főzőnap ezúttal is kiváló alkalmat teremtett a találkozásra, a közös élményekre és a baráti beszélgetésekre. A szép eredmény a csapat tagjainak összhangját, lelkesedését és elkötelezett munkáját dicséri.

A tavalyi, III. Egyetemi Főzőversenyen is a TAEG végzett a második helyen, így különösen szép teljesítmény, hogy idén is a dobogón zárt a csapat.



Powered by QARD™ - Intelligent card solutions solutions a product of Qilaq solutions
Széchenyi 2020 logó